No80،Benisi St. Jordan BLVD ,Tehran, Iran
شنبه - پنج شنبه 9-18
تماس: 02188190702

فرم سرویس پایش

1- سرویس هایی که در این طرح ارائه می شود صرفا بر اساس لیست ارائه شده بوده و هرگونه مورد خارج از لیست از تعهدات این طرح خارج است و در صورت درخواست کارفرما ، موارد خارج از لیست با هزینه جداگانه انجام خواهد شد.
2- پس از انجام سرویس با تحویل چک لیست و سلامت سیستمها ، شبکه تحویل کارفرما یا مسول مربوطه می گردد بدیهی ست این طرح دارای گارانتی نبوده و هرگونه خرابی یا مشکل بعد از تحویل به عهده سرویس کننده نمی باشد . همچنین در مورد سیستمهایی که از قبل خراب بوده و یا مشکل جدی دارند هیچ تضمینی برای تعمیر و راه اندازی وجود ندارد.
3- محدوده اجرای این طرح صرفا شهر تهران بوده و سرویس دهنده با توجه به مسیر یا محل متقاضی ، مجاز به قبول یا رد  درخوست کارفرما برای این سرویس می باشد . در رابطه با درخواستهای خارج از شهر تهران ، در صورت نیاز هزینه رفت و برگشت به کارفرما اعلام می گردد.
4- در صورت نیاز لایسنس نرم افزاری یا خرید برنامه های احتمالی مورد نیاز شبکه ، هزینه و مسوولیت خرید بر عهده کارفرما بوده و سرویس دهنده صرفا نسبت به مشاوره ، نصب و پیکربندی نرم افزارهای مطابق با لیست سرویس اقدام می نماید.
5- این طرح دارای محدودیت ابعاد شبکه می باشد و صرفا شبکه هایی با ظرفیت حداکثر 6 کامپیوتر کلاینت و 1 سرور (فیزیکی یا مجازی) شامل این قیمت می باشد. در صورت بیشتر بودن تعداد کامپیوترها ، سرورها و سخت افزارهای متصل ، هزینه با ضریب کامپیوترهای اضافی محاسبه و قبل از مراجعه به اطلاع کارفرما خواهد رسید.